Pozwanie kredytu we frankach to do tej pory najpewniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko ciążącego kredytu, ale ponadto sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że realne jest funkcjonowanie bez problemu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemalże wszystkie umowy frankowe są możliwe do zaskarżenia. Duża liczba z nich obejmuje kruczki prawne i nieprawne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najtrudniejszą rzeczą jest sama decyzja. Jeżeli jesteś zdecydowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać godne zaufania miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet jeżeli jesteś zaznajomiony z prawem, bez odpowiedniego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie jednokrotnie. Do tego niezbędny jest rozbudowany zespół składający się z osób z wielu dziedzin, który ma rozległą wiedzę w tym temacie. Sprawa sądowa może trwać w granicach dwóch lat, musisz być na to przygotowany, jeśli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest duża szansa, że także Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo szeroki temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać odpowiadający Ci wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z wielką starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.