Obecnie spora część społeczeństwa cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się trudnych stomatologicznych problemów, takich jak uzupełnianie ubytków/luk lub rekonstrukcję uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy preparaty stomatologiczne niezbędne w tej pracy. Wszystko zaczyna się od problemów klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami różnego rodzaju, najczęściej dotyczy to odcienia oraz formy uzębienia lub jego braku. W związku z tym poświęca się coraz więcej uwagi stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  zaprezentowanie swojej osoby w udoskonalonym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako milsze oraz bardziej urodziwe.

Pracownia protetyczna – miejsce w którym wszystko się zaczyna

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – zobacz. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu przesyłki docierają w nienaruszonym stanie w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Cechuje się na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Działa to pozytywnie na wytrzymałość zębów oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju cieszy się popularnością ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne technologie stosowane do upiększania Twojego uzębienia

 Jedną z bardziej zaawansowanych technologii, którymi możemy się pochwalić jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą uatrakcyjnić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. Znajdziesz tu:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta innowacyjna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay są używane w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą odtworzyć większą część uzębienia. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.