Nie wszyscy wierzą w magię. Często daje się usłyszeć wiele nieprzyjemnych uwag w jej stronę. Ale choć nie każdego magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Jak funkcjonuje biblioteka liści palmowych w Indiach?

Czy wiedziałeś chociażby, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Warto w skrócie wyjaśnić, co to za miejsce i czym tak naprawdę się zajmuje. Jest to coś podobnym do biblioteki, ale próżno szukać tam książek – w obszernym inwentarzu znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszkodzeń. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, w którym na liściach napisane są przepowiednie dla każdej osoby. Aby dostać jedną z nich, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a następnie znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Bardzo intrygującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są piramidy w Gizie. Czakramy ziemi można znaleźć jednak także w prawie każdym kraju. Są to miejsca mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają bardzo ciekawe doznania związane z obcowaniem z mocą wyższą. Warto samodzielnie wybrać się do takiego miejsca i przekonać się na własnej skórze, jak czakramy ziemi działają.